İletişim: Dernek@orfadder.org

ORFADDER KİMDİR

Türkiye'deki denizcilik sektörünün zorlukları göz önünde bulundurularak başlatmış olduğum bu organizasyon programımızda denizcilik sektöründeki çalışanları ve firmaları bir arada buluşturmak ilk hedefimizdir.

Denizcilere İlanlar

Aşağıda bulunan işlerimizden sizlere en uygun olanı bularak firma ile iletişime geçebilir, cv'leriniz bırakabilirsiniz.Diğer ilanlarımızı aşşağıdaki menümüzde olan butonlardan sağa veya sola kaydırabilirsiniz.

Gemi Adamları

Aşağıda bulunan CV'lerimizden sizlere en uygun gemi adamlarını bulabilir, CV'lerini inceleyebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Orfadder Amaçları

Ordu, Fatsa'yı denizcilik üssü yapmayı amaçlayan derneğimiz, üç nadide denizcilik okullarının çatısı altında tüm denizcileri ve denizcilik firmalarını buluşturmak, yetkin personelleri doğru pozisyonlara yönlendirmek.

Mobil Uyumluluk

Kurmuş olduğumuz sistemimize mobil telefonunuzdan erişebilir, CV bırakabilir, yeni iş ilanları verebilirsiniz.

Sistemimiz nasıl çalışıyor

Sistemimizdeki amaç, tüm denizcilere bir kapı olmak, kurumsal firmalarla siz değerli denizcilerimizi bir arada buluşturmayı hedeflemiş durumdayız.

Kurumsal Üyelik

Kurumsal üyelerimiz, sistemimizden değerli denizci dostlarımıza erişebilir, CV'lerine erişebilir, ve onlarla iletişime geçebilir.

Bireysel Üyelik

Siz değerli üyelerimiz sistemimize CV' bırakabilir, sizlere en uygun iş ilanlarını bulabilir, yeni denizcilerle tanışabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı

Sistemimizden sizlere en uygun iş ilanlarını listeleyebilir, ve en uygun denizcilerle iletişime geçebilirsiniz.

Hedeflerimiz

Türk denizcilerini tek bir çatı altında toplayıp kolaylık sağlamaktır.

Orfadder Etkinlikleri

Sizleride derneğimizde aramızda görmekten mutluluk duyar, aile sıcaklığındaki dostluk ortamımıza davet ediyoruz. Çünkü biz bir aileyiz.

Sponsorlarımız

Orfadder Sosyal Medyada

Bizleri takip edebileceğiniz aktif sosyal medya hesaplarımız üzerinden tüm faaliyet ve hizmetlerimizden anında haberdar olabilir, her türlü soru ve görüşünüzü bizlere iletebilirsiniz.

Türkiye’deki denizcilik sektörünün zorlukları göz önünde bulundurularak başlatmış olduğum bu organizasyon programımızda denizcilik sektöründeki çalışanları ve firmaları bir arada buluşturmak ilk hedefimizdir.

İletişim

ORFADDER
Kurtköy Mahallesi, Ankara Caddesi No:289/21
Yenişehir Pendik İstanbul
dernek@orfadder.org
orfadder.org